אייפון 12 מגיע עם חיישני מצלמה תלת ממדית

אייפון 12 הפרט המעניין ביותר בסמארטפונים הם מצלמות הטלפוןאיזו מצלמה להשתמש בטלפון צפויה בקוצר רוחהדלפות הדרגתיות הראו עד כמה המצלמות של הטלפונים החכמים החדשים שאפתניים.

על פי המידע העדכני ביותר ניתן למצוא חיישנים נוספים לאייפון 12 במצלמה האחוריתהפעם נראה כי ישנם חיישני 3D ToF בטלפוןחיישני 3D ToF Plus יהיו בלתי מעורעריםבואו נדבר ביתר פירוט על איך הסדרה החדשה תציע יתרון מבחינה זו.

מה תהיה מערכת המצלמות של אייפון 12?

אייפון 12 צפויות מספר גדול של מצלמות אחוריות בסמארטפונים שלהנוכחותם של חיישני 3D ToF במצלמות אלה מראה כי הסדרה תשנה את מציאות ה– AR.

ראינו שחיישני תלת מימד שימשו עד כה בדגמים רבים של סמארטפונים אנדרואיד, אך ראינו גם כי ביצועי המציאות המשופרים במלואה לא נחשפובשלב זה, הסמארטפונים החדשים של אפל יצליחו.

נראה כי תכונות המציאות של AR שהוצגו בעבר בדגמי אייפד נוספו לסמארטפונים של אייפון עם קו חדשידוע שאפל עובדת על מערכת זו במשך כשנתיים.

הסמארטפונים אייפון 12 יראו עד כמה העבודה מצליחהלא ידוע איזה טלפון בסדרה יהיה דגם שישתמש בסך הכל 4 מצלמות אחוריותלדגם הראשי אולי אין סידור בכיוון זה, אבל בדגמי ה– Pro והמקס אנו רואים 4 מצלמות אחוריות, כמובן חיישני ToF.

Recommended For You

About the Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *