כיצד להגדיל זיכרון / זיכרון אייפון

יצרני סמארטפונים רבים תומכים בשימוש בכרטיסי זיכרון במכשירים שלהםעם זאת, אפל מעולם לא הציגה את היכולת להוסיף כרטיסי זיכרון למכשירים שלההתמיכה בכרטיסי הזיכרון מעולם לא הייתה באייפון או באייפד.

מדוע אפל לא תומכת בהוספת כרטיסי זיכרון?

יש תשובה פשוטה לשאלה זואפל מייצרת כל אחד מהמכשירים שלה בגדלים שונים של זיכרוןמחיר המכשיר משתנה באופן טבעי עם הגדלת הזיכרוןאפל לא מביאה את התכונה של הוספת כרטיסי זיכרון למכשירים שלה בכדי להרוויח יותר.

לדוגמה, האיור שלהלן מראה את שינוי המחיר עבור iPhone 11 Pro בהתאם לאפשרויות קיבולת שונות:

יש הפרש מחירים של 1300TL בין 64 GB – 256 GB. יש הפרש מחירים של 1700 TL בין 256 GB – 512 GB. בדרך כלל, קניית iPhone 11 Pro 64 גיגהבייט וקניית כרטיס זיכרון 512 גיגהבייט יהיה נוח בהרבהמכיוון שניתן לרכוש כרטיסי זיכרון של 512 גיגהבתים עבור 300 TL. אפל תקבל מאיתנו 3000 TL עבור אותה עליית זיכרוןלכן אפל תמשיך לתמוך בכרטיס הזיכרון.

אחת הסיבות שאפל אינה תומכת בשיפור הזיכרון היא מכיוון שאייפונים ישנים נגמרים בזיכרון ובעליהם נאלצים לעבור לדגם אייפון חדש וחזק יותראם אתה במצב זה, מאמר זה הוא בשבילך.

אין מספיק זיכרון לאייפון?

קניתם אייפון בזמן עם קיבולת של 16 גיגהבייט, 32 גיגהבייט עם זיכרון נמוךעם הזמן, מערכת ההפעלה תופסת יותר זיכרון בעת עדכון iOS.

עם המספר ההולך וגדל של יישומים שבהם אתה משתמש, זה לא ישאיר זיכרוןכמו כן, יישומי IOS המתעדכנים כל העת יפחיתו את הזיכרון בכל פעם שהם מתעדכניםאולי כמה חודשים אחרי שקיבלת את הטלפון ב– iPhone שלך לא מספיק בעיה בזיכרון אתה מתחיל לחיות.

מה אתה יכול לעשות במצב הזהמחיקת אפליקציות עשויה לחסוך לך מספר ימיםכמו כן, שמירת תמונות וסרטונים שתצלמו במדיה אחרת יכולה לחסוך לכם זמןאבל כל זה לא יעבוד עבורך בטווח הארוךלא תוכל להוריד משחק שגוזל שטח של 2-3 גיגהבייט.

האם תמכור את האייפון הישן שלך ותקנה אייפון חדשלפחות צריך לבדוק 4-5 אלף TL. במאמר זה אדבר על התהליך שזה עתה החל.

האם אוכל להגדיל את זיכרון ה– iPhone? כיצד להגדיל

מעגלי NAND (ROM) משמשים כמכשירי אחסון במכשירים חכמיםזיכרון ה– iPhone משתנה בהתאם לגודל שילוב ה– NAND. לאחרונה החל להשתמש בשילוב של שיטות הטלפון NAND NAND .

רק נושא הגברת ה– ROM כלול במאמר זה. (זיכרון שאנו מכנים 16 גיגהבתים, 256 גיגהבתים של זיכרון הוא ROM.) הגדלת זיכרון RAM, סוג אחר של זיכרון, הוא מחוץ לטווח שלנועד כמה שידוע לי, אף אחד במדינתנו לא עושה זאת.

זיכרון אייפון משולב בלוח האםאתה יכול גם להגדיל את זיכרון ה– iPhone על ידי שינוי שילוב זהעבודה זו יכולה להיעשות על ידי מכונאי הלוח הראשי.

מה היתרונות של הרחבת הזיכרון עבור האייפון?

שגיאות רבות מתרחשות מכיוון שאין מקום פנוי בזיכרון ה– iPhone. לדוגמה, אם מתרחשת שגיאה 4013 במהלך העדכון, זהו זיכרוןכשאתה מגדיל זיכרון, בעיות אלה נעלמות אוטומטית.

באילו דגמים אוכל להגדיל את הזיכרון של האייפון?

ניתן לבצע שיפורי זיכרון בכל דגמי ה– iPhone. עם זאת, תהליך זה מבוצע בדרך כלל עבור דגמי אייפון 6-8.

היכן אוכל לשפר את זיכרון ה– iPhone?

ציוד מיוחד נדרש לביצוע פעולה זולפיכך יש לבצע תהליך זה בשירות טכני טובניתן לעשות זאת על ידי שירותים שיש להם את היכולת לתקן את לוח האם.

האם תהליך הגדלת הזיכרון של האייפון יבטל את האחריות?

כןכל התערבות במכשיר שלא פרט לאנשי שירות מורשים תבטל את האחריות.

חיובי הרחבת זיכרון של אייפון 2020

בתור AppleUzmani.net, אנו לא מספקים שירותים טכנייםעם זאת, שיתפנו להלן מחירון דוגמה למטה כדי לקבל מושג לגבי המחירים:

כתוצאה מכך;

אתה יכול להגדיל את הזיכרון של המכשיר שלך על ידי תשלום מחיר של 300-500 TL במקום להחליף את האייפון בעל קיבולת נמוכה שאתה מרוצה ממנה כשאתה אומר שהזיכרון שלו לא מספיקבינתיים, ראוי לציין את זה: אם אתה רוצה להגדיל את הזיכרון לדברים כמו האזנה למוזיקה, צפייה בסרטים, הזיכרון יעבוד גם בשבילך כמו הבא.

Recommended For You

About the Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *