אילו מוצרים תציג אפל בחודש מרץ?

אפל תארח אירוע מיוחד בסוף מרץ. אירוע זה צפוי להציג מוצרים חדשים של המותג. מה שיהיה מוצרים חדשים תמיד מתרחש. לבסוף נטען כי אוזניות אלחוטיות יתווספו למכשירים שיושקו בחודש מרץ. ובכן, אפל מרץ אילו מוצרים יוצגו באירוע שנקבע... Read more »
פתרון לסיום העותק של IMEI 

פתרון לסיום העותק של IMEI 

פעולה אפקטיבית נגד פשעי רשת שביצעה מכשירים ניידים, חברת התוכנה איזמיר סבונסל A.Ş. החברה רושמת מכשיר עם מספר IMEI עם מידע על הדגם, המותג והזהות שלהם. אפליקציית זהות דיגיטלית סלולרית היא מתכננת לייצא... Read more »
בריכת דיסק של כרום

בריכת דיסק של כרום

בריכת הדיסק של כרום היא משחק מרובה משתתפים לוח קל. קארום (קארום), משחק לוח פופולרי מאוד הדומה לביליארד, מועבר באמצעות מיני–פלאש נייד. אם אתה אוהב משחקי ספורט, משחקי לוח, ביליארד, תאהב גם את... Read more »

פטנט שחושף את התכונה החשובה של DualShock 5a

פטנט חדש הופיע שלפי ההערכות הוא שייך ל– DualShock 5 שישוחרר עם PlayStation 5. המידע הכלול בפטנט מספק מידע כיצד פועל המשוב המישוש שהוכרז על ידי DualShock 5. ענקית הטכנולוגיה היפנית סוני... Read more »

בריכת דיסק של כרום

בריכת הדיסק של כרום היא משחק מרובה משתתפים לוח קל. קארום (קארום), משחק לוח פופולרי מאוד הדומה לביליארד, מועבר באמצעות מיני-פלאש נייד. אם אתה אוהב משחקי ספורט, משחקי לוח, ביליארד, תאהב גם את... Read more »