סיום הרגע אנדרואיד

סיום הרגע אנדרואיד

פיתוח אפליקציות מצלמה עבור צלמים וחברות רגעים של יוצרי קולנוע, רובוט ליישום מצלמה הודיע כי יפסיק. אבל ברגע הרובוט עדשים נמשיך להשתמש בו בטלפונים. Momentis שעומד לרשות המשתמשים כעת לרובוט לרגע למצלמה הודיע... Read more »
אפל מרגיעה תקליטים עם AirPody

אפל מרגיעה תקליטים עם AirPody

המוצר הנמכר ביותר של אפל הוא האייפון. למותג שזכה במכירות iPhone ברצינות רבה יש כעת מותג פופולרי חדש. הפעם נחשף כי דגמי האוזניות האלחוטיות של מותג זה השיגו מהפך רציני. למעשה, הציפיות היו בכיוון... Read more »
Powerbeats 4 אוזניות מגיעות על ידי אפל

Powerbeats 4 אוזניות מגיעות על ידי אפל

אפל תקיים אירוע חשוב בחודש מרץ. אנו נראה כי מכשירים חדשים יוצגו כחלק מאירוע זה. סיפקנו מידע על מוצרים שיוצגו מוקדם יותר. מידע על המוצר, שיוצג מעט מאוד לפני סוף החודש, עדיין מגיע. סוף סוף... Read more »
מעצב מחדש את ממשק Windows 10

מעצב מחדש את ממשק Windows 10

מעצב UI / UX עיצב את הממשק למערכת ההפעלה Windows 10. העיצוב, שהפך למוקד תשומת הלב במדיה החברתית, זכה לביקורות רבות ומגוונות. מעצבי קונספט מציגים רעיונות מבריקים המציעים תכונות או שיפורים חדשים המשמעותיים... Read more »
כיצד לפתור את הבעיה עם סוללה iOS 13

כיצד לפתור את הבעיה עם סוללה iOS 13

עדכון: בעיית הסוללה של IOS 13 במאמר זה נביא הצעות למי שחי. ה– IOS 13 הוכרז על ידי אפל ב– 19 בספטמבר 2019. IOS 13.3.1 שוחרר היום כאשר עדכנו את המאמר הזה ב– iOS... Read more »
כיצד להגדיל זיכרון / זיכרון אייפון

כיצד להגדיל זיכרון / זיכרון אייפון

יצרני סמארטפונים רבים תומכים בשימוש בכרטיסי זיכרון במכשירים שלהם. עם זאת, אפל מעולם לא הציגה את היכולת להוסיף כרטיסי זיכרון למכשירים שלה. התמיכה בכרטיסי הזיכרון מעולם לא הייתה באייפון או באייפד. מדוע אפל לא... Read more »
כיצד אוכל להוריד סרטונים מיוטיוב לאייפד?

כיצד אוכל להוריד סרטונים מיוטיוב לאייפד?

לא רוצים להוריד סרטונים מיוטיוב ולצפות בהם בכל עת בלי בעיות במכסה? הורד סרטוני יוטיוב למשתמשי iPad ישנן מספר דרכים. במאמר זה iPad לא רק ב– YouTube, עשרות מאתר הורדות הווידאו נסביר כיצד להוריד סרטונים. אתר Savefrom.net Savefrom הוא... Read more »
Apple יתכנו מגבלות בחנות

Apple יתכנו מגבלות בחנות

קורונה בעולם בעוד הסכנה לנגיף עולה, ננקטים צעדים גדולים. זה הושק. צעדים אלה ננקטים הן בקרב אנשים והן באופן קולקטיבי היכן שבין מקומות לבד. אפל היא אחד המקומות שאנשים מבקרים בנגיף כלילתי של אפל,... Read more »
אייפון 12 מגיע עם חיישני מצלמה תלת מימדית

אייפון 12 מגיע עם חיישני מצלמה תלת ממדית

אייפון 12 הפרט המעניין ביותר בסמארטפונים הם מצלמות הטלפון. איזו מצלמה להשתמש בטלפון צפויה בקוצר רוח. הדלפות הדרגתיות הראו עד כמה המצלמות של הטלפונים החכמים החדשים שאפתניים. על פי המידע העדכני ביותר ניתן למצוא חיישנים נוספים לאייפון... Read more »